Bakırköy İş Hukuku Avukatı

23.01.2020
927
Bakırköy İş Hukuku Avukatı

İş Hukuku Avukatı, İşçi  Avukatı, Bakırköy iş hukuku Avukatı

Sanayi ve Ticaretin ülkemizde gelişmesi, fabrikaların çoğalması ve hemen hemen her sektörde işçi çalışması gereği ve bunun sonucunda çıkan uyuşmazlıklar doğrultusunda İş hukuku Davaları günümüzde oldukça sık gördüğümüz davalardandır. İş uyuşmazlıklarından doğan davalar bir çok şekilde gerçekleşebilmektedir. Her davada olduğu gibi iş davalarında da tecrübeli, alanında uzman bir Avukat ile çalışmak müvekkile kazandırmaktadır. “Menfaatlerimi en iyi şekilde savunacak, İyi bir iş avukatı arıyorum” diyorsanız uzman bir Avukatla çalışmanız şarttır.  İş hukuku dava dosyanızın istediğiniz sonuçlarla bitmesi ve  sonrasında sorun yaşanmaması için uzman bir Bakırköy İş Hukuku Avukatı ile çalışmak önemlidir. Bakırköy’de bulunan Hukuk Büromuza müvekkillerimize iyi ve kaliteli hukuk hizmeti sağlamak için siz müvekkillerimizi bekliyoruz.

İş  davamı kendim açabilir ve davayı kendim yürütebilir miyim?

 Hakkınızda açılan ya da sizin açtığınız İş Hukuku dosyanızı elbette Asil olarak takip edebilirsiniz. Ancak bu durum hukuk bilgisi noksanlığı sebebiyle uzun vadede menfaat  kayıplarına sebep olabilir.  İş Davasının baştan itibaren yeterince ciddiye alınmaması menfaat kayıplarına sebep olmaktadır. Bunu biz hukukçular; davasını kendi açarak kendi takip etmiş ve sonuçtan memnun olmayan onlarca tarafımıza başvuran kişiden açıkça görmekteyiz. İnternette dilekçe ile dava yürütmek ne yazık ki uzun vadede kazandırmayacaktır. Unutulmamalıdır ki; Dava temelini oluşturan esaslı bir dilekçe ile kazanılır ya da kaybedilir. Dava dilekçesi ve devamındaki süreçlerin tam ve doğru yerine getirilmesi önem arz eder. Dava dilekçesinde beyan ve taleplerin dilekçeye doğru şekilde yazılması, gider avansı masraf ve harçların mahkemenin belirlediği kesin sürelerde yatırılması ve delillerin gereği gibi belirtilmesi, sunulması davanın kazanılması için şarttır. Hukukçu olmayan bir kişinin bu süreçleri takip etmesi oldukça zordur. Yasada mevcut kesin kuralların yokluğu, süresinde yapılmayan  işlemler, yatırılmayan harçlar.. gibi durumlar telafisi zor zararlara sebep olabilmektedir. Davanızı açmadan evvel profosyönel bir İşçi Avukatı ile görüşmeniz ve çalışmanız gerekir. İyi bir Avukat ile çalışmanız size kaybettirmez, sonunda mutlaka kazandırır. İş davanızın istediğiniz sonuçlarla bitmesi ve sonrasında sorun yaşanmaması için uzman bir boşanma Avukatı ile çalışmak önemlidir. Bakırköy’de bulunan hukuk büromuzda, Bakırköy İş Hukuku Avukatı ve Bakırköy İş Avukatı olarak hizmet vermek ve siz müvekkillerimize iyi ve kaliteli hukuk hizmeti sağlamak için bekliyoruz.

Bakırköy İş Hukuku Avukatı hangi alanlarda size yardımcı olabilir?

İş hukuku alanında, gerek bireysel, gerekse tüzel kişiliği olan ya da kurumsal müvekkillerine tedbir amaçlı, önleyici destek ve danışmanlık hizmeti verebilir, İş hukukundan doğan birtakım uyuşmazlıklar yaşanması durumunda uyuşmazlıkların çözümü sürecinde hukuksal destek sağlayabilir.

Bu doğrultuda; yazılı ve sözlü danışmanlık, Şirket Danışmanlığı, İşe İade Davaları, İş Kazası davaları, işe iade davaları, fazla mesai alacağı davaları, Kıdem ve İhbar Tazminatı davaları.. vb gibi tüm konularda dava takibi ve danışmanlık hizmet verilmektedir.

Bakırköy İş Hukuku Avukatı davayı açarak, dava sürecinin takibini gerçekleştirir. İş Hukuku Avukatı davalarınızla baştan sona ilgilenir. İş Hukuku uyuşmazlıklarından doğan davalar ile alakalı mutlaka bir İşçi Avukatı ile çalışılmalıdır. Bakırköy işçi Avukatı arıyorsanız sizi görüşmek üzere ofisimize bekliyoruz.

İş Hukuku davalarında bir Avukatla çalışmak şart mıdır? Davayı kendim takip edebilir miyim?

Davanızı asil olarak kendiniz açıp takip edebilirsiniz fakat hukuksal bilgi eksikliğinden ötürü hak kaybı yaşamanız kuvvetle muhtemeldir. İşçi ya da çalışan olmanız sebebiyle dava duruşmalarını takip etmemeniz halinde hak kaybı olması yine muhtemeldir. Alanında uzman iyi bir iş Avukatından yardım almalısınız.

Avukat her davaya bakabilir mi?

 Avukatlık ruhsatı bulunan her Avukat vekaletname ile her davayı alabilme yetkisine sahiptir. Doktorluk mesleğindeki gibi Avukatlarında uzmanlaştığı branşları bulunmaktadır. Alanında yüksek tahsil yapan, tez ya da makaleler yazan ve bu alanda yıllarını vermiş tecrübeli bir Avukatla çalışmak oldukça önemlidir. Boşanma davanızın sonucunun memnuniyeti açısından alanında profesyonel bir İşçi Avukatı – İş Hukuku Avukatı – iş avukatı ile çalışmanızı önermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın