Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tokgönül Hukuk Bürosu, farklı sektörlerde mevcut özel ve tüzel kişilere Hukuki danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermektedir.

Hukuk Bürosunun temel çalışma prensibi, danışan ve müvekkillerine profesyonel ve yüksek kalitede hukuk hizmeti vermektir. Bu doğrultuda Avukatlık ve Hukuki danışmanlık hizmetlerini sunarken mevcut ihtilafları çözmenin ötesinde, gerçekleşmesi muhtemel ihtilafların oluşumunu engellemeyi amaçlamaktadır.

Tokgönül Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kurumsal ve bireysel danışan ve müvekkillerine Hukuksal hizmet verirken hızlı ve sonuç odaklı çözüm stratejisi ile hizmet vermektedir. Müvekkil ve vekil arasındaki ilişki kuşkusuz ki güven esasına dayanmaktadır. Müvekkilin sorununa en etkili çözüm stratejisi ile, ortaya çıkması muhtemel Hukuksal problemleri henüz doğmadan çözüme kavuşturmak, ya da mevcut problemleri zamanı doğru kullanarak, doğru müdahalelerle çözümlemek prensibi ile çalışmaktadır.


Avukat Burcu Tokgönül Hakkında


Tokgönül Hukuk&Danışmanlık Bürosu kurucu Avukatlarından Burcu Tokgönül 2007 yılında Hukuk Fakültesinden (LL.B) mezun olmuş, Galatasaray Üniversite’sinde Avrupa Birliği Hukuku Eğitim programına katılmış ve Ekonomi Hukuku (Business Law) Alanında yüksek Lisans Eğitimini (LL.M) tamamlamıştır.

İstanbul Barosu Avukatı olup, İstanbul Barosu Medya Komisyonu yürütme kurulu Üyeliği, Uluslararası Hukukçular Derneği (Uhder) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Kadın Hakları Aktivisti olan Burcu Tokgönül, bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almış olup, Umut Evleri Kadın Koordinasyon merkezleri sosyal sorumluluk projesinde gönüllü Avukat olarak Danışmanlık yapmıştır.


Eğitimler, Seminerler ve Sertifika Programları

WhatsApp chat