Bakırköy Boşanma Avukat

23.01.2020
4.762

BAKIRKÖY BOŞANMA AVUKATI

Boşanma Avukatı, Anlaşmalı Boşanma Avukatı, Bakırköy Boşanma Avukatı

Boşanma Davaları Aile Hukuku’nun  temelinde yer alan ve günümüzde oldukça sık gördüğümüz davalardandır. Boşanma davaları 2 şekilde gerçekleşebilmektedir;  anlaşmalı boşanma ya da Çekişmeli boşanma davaları. Her davada olduğu gibi Boşanma davalarında da tecrübeli, alanında uzman bir Avukat ile çalışmak müvekkile kazandırmaktadır. “Menfaatlerimi en iyi şekilde savunacak, İyi bir boşanma avukatı arıyorum” diyorsanız uzman bir Avukatla çalışmanız şarttır.  Boşanma dosyanızın istediğiniz sonuçlarla bitmesi ve  sonrasında sorun yaşanmaması için uzman bir Boşanma Avukatı ile çalışmak önemlidir. Bakırköy’de bulunan Hukuk Büromuza müvekkillerimize iyi ve kaliteli hukuk hizmeti sağlamak için siz müvekkillerimizi bekliyoruz.

Boşanma davamı kendim açabilir ve davayı kendim yürütebilir miyim?

 Hakkınızda açılan ya da sizin açtığınız boşanma dosyanızı Asil olarak takip edebilirsiniz. Ancak bu durum bu uzun vadede menfaat kayıplarına sebep olabilir.  Boşanma Davasının baştan itibaren ciddiye alınmaması menfaat kayıplarına sebep olmaktadır.  İnternette dilekçe yada maktu protokol örnekleri ile dava yürütmek ne yazık ki uzun vadede kazandırmayacaktır. Unutulmamalıdır ki; Dava dilekçe ile kazanılır ya da kaybedilir. Dava dilekçesi ve devamındaki süreçlerin tam ve doğru yerine getirilmesi önem arz eder. Dava dilekçesinde beyan ve taleplerin dilekçeye doğru şekilde yazılması, delillerin gereği gibi belirtilmesi şarttır. Yasada mevcut kesin kuralların yokluğu, süresinde yapılmayan işlemler, yatırılmayan harçlar.. gibi durumlar telafisi zor zararlara sebep olabilmektedir. Davanızı açmadan evvel profesyonel bir Boşanma Avukatı ile görüşmeniz ve çalışmanız gerekir. İyi bir Avukat ile çalışmanız size kaybettirmez, mutlaka kazandırır. Boşanma davanızın istediğiniz sonuçlarla bitmesi ve sonrasında sorun yaşanmaması için uzman bir boşanma Avukatı ile çalışmak önemlidir. Bakırköy’de bulunan hukuk büromuzda, Aile Hukuku Avukatı ve Boşanma Avukatı olarak hizmet vermek ve siz müvekkillerimize iyi ve kaliteli hukuk hizmeti sağlamak için bekliyoruz.

Boşanma Avukatı hangi alanlarda size yardımcı olabilir?

Boşanma davalarında, Boşanma Avukatı davayı açarak, dava sürecinin takibi, anlaşmalı boşanma protokolü hazırlama, velayetin kaldırılması ve değiştirilmesi davaları, mal rejiminin tasfiyesi, nafaka arttırımı, indirimi davalarınızla ilgilenebilir. Aile Hukukundan doğan bu davalar ile alakalı mutlaka bir Boşanma Avukatı ile çalışılmalıdır. Bakırköy Boşanma Avukatı arıyorsanız sizi görüşmek üzere ofisimize bekliyoruz.

Anlaşmalı Boşanma Davalarında Hızlı ve sorunsuz olarak boşanmak için ne yapmalıyım?

Seri ve sorun yaşamadan boşanmak için alanında uzman bir Anlaşmalı Boşanma Avukatı ile çalışılmalıdır. Sonuç odaklı çalışma stratejisi anlaşmalı boşanma davalarını yönetirken önemlidir.

Anlaşmalı boşanma davalarında bir Avukatla çalışmak şart mıdır? Boşanma protokolünü kendim hazırlayabilir miyim?

Anlaşmalı Boşanma protokolü boşanan tarafların durumuna göre özel şartlarla hazırlanması gereken bir protokoldür. Boşanan kişilerin müşterek çocukları varsa velayet, nafaka, mal paylaşımı, karşılıklı talepler mutlaka Boşanma Avukatı ile hazırlanmalıdır. Protokolde olması gerekli maddelerin dikkate alınmaması menfaat kaybına sebebiyet verir.

Avukat her davaya bakabilir mi?

 Avukatlık ruhsatı bulunan her Avukat her davayı alabilme yetkisine sahiptir. Doktorluk mesleğindeki gibi Avukatlarında uzmanlaştığı branşları bulunmaktadır. Alanında yüksek tahsil yapan, tez ya da makaleler yazan ve bu alanda yıllarını vermiş tecrübeli bir Avukatla çalışmak oldukça önemlidir. Boşanma davanızın sonucunun memnuniyeti açısından alanında profesyonel bir Boşanma Avukatı ile çalışmanızı önermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın