Zeytinburnu Ceza Avukatı

Anasayfa » Zeytinburnu Ceza Avukatı

ZEYTİNBURNU CEZA AVUKATI

ZEYTİNBURNU CEZA HUKUKU AVUKATI

Ceza hukuku alanında uzman ve tecrübe sahibi olan avukatla çalışmak esastır. Ceza hukuku, suç ve ceza ve cezanın infaz edilmesi konusunu düzenleyen Hukuk dalı olup konuya hakim ve profesyonel Ceza Avukatı hak ve menfaatlerinizi üst düzeyde koruyacaktır.

Zeytinburnu Ceza Avukatı – Ceza Davalarında Ceza Avukatı rolü

Ceza Avukatı, gerek soruşturma, gerekse kovuşturma süreçlerinde şüpheli, sanık ya da mağdur ve müştekiye hukuki desteği sağlayan kimsedir. Ceza Hukuku soruşturma akabinde ceza davası açılan kovuşturma sonucunda hürriyeti bağlayıcı bir mahkumiyet cezası alma durumu söz konusu olması sebebiyle Ceza Davasında rol alan kişi mutlaka alanında uzman iyi bir Ceza Avukatıyla çalışmalıdır. Ceza avukatı, bir dava açılmadan ve açıldıktan sonra müvekkilin hak ve menfaatlerini savunmak ve temsil etmekle yükümlüdür. Ceza avukatı, henüz dava açılmadan soruşturma aşamasında devreye girmeli ve telafisi zor zararları önlemek amacıyla sürece baştan sona hakim olmalıdır.  Avukat gerek mağdur müşteki yanında Savcılığa suç duyurusunda bulunabilir ve devamı süreçlerde her aşamada hukuksal destek sağlayabilir. Avukat, Şüpheli ya da sanık olan kişilerin de Mahkemede kendisini temsil edebilecektir. Ceza davalarında mahkemede gerçekleşecek beyan ve savunma, delillerin toplanılması ve ibrazı, tanıklara ilişkin detaylar,  esasa karşı savunma,  istinaf ve Yargıtay aşamalarında yapılan her türlü hukuki işlemi gerçekleştirmek açısından iyi bir ceza Avukatının size desteği ve rolü esastır. Ceza davası devam ederken maddi gerçeğe ulaşmak konusunda delil oldukça önem arz eder. Ceza avukatı için, savunma ya da mağduriyetin ortaya çıkartılması yönünden delil oldukça önemlidir. Avukatlık Kanunu madde 2’de Avukatların, tüm kamu kurum ve kuruluşları, kamu iktisadi teşebbüsleri, bankalar, vakıflar, noterler, sigorta şirketleri avukatların istediği bilgi ve belgeleri onların incelemesine sunmakla yükümlü olduğuna ilişkin delil toplama yetkisinden söz etmektedir. İyi bir Ceza Avukatı mahkemenin delilleri toplamasını beklemeksizin, müvekkillerin hak ve menfaatlerinin sağlanması açısından delilleri araştırıp dosyaya sunabilecektir.

İstanbul Ceza Avukatı- Zeytinburnu Ceza Avukatı – En iyi ceza Avukatı –Ünlü Ceza Avukatı

İstanbul, suç oranının oldukça yüksek olduğu ve kozmopolit bir şehir olup, suç oranı oldukça yüksektir. Söz konusu özgürlük ya da daha açık bir deyişle hürriyeti bağlayıcı ceza alma durumu olduğunda vatandaş genelde en iyi ceza avukatı ile çalışmak istemektedir.  İstanbul Ceza Avukatı bulmak açısından alternatifleri fazla bir şehir olup, en iyi ceza avukatı, ünlü ceza avukatı namıyla çalışan Avukatlar mevcuttur.  Ünlü Ceza Avukatı olmaktan ziyade ceza hukukunda tecrübeli bir avukat ile çalışılması halinde hak ve menfaatleriniz en üst düzeyde sağlanacaktır. Hukuk Büromuzda Zeytinburnu Ceza Avukatı olarak uzman ekibimizle size bu konuda destek olmaya hazırız. Zeytinburnu ceza Avukatı olarak sizleri profesyonel ceza hukuku desteği için Hukuk Büromuza bekliyoruz. Hukuk Büromuzu arayabilir ve görüşmek için tarafımızdan randevu alabilirsiniz.

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Arayın