Online Görüşme

Anasayfa » Online Görüşme

Aşağıdaki formu kullanarak Online görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz kısa sürede değerlendirilip size geri bildirim yapılacaktır. Online görüşme formunu kullanmadan önce gizlilik ve kullanım sözleşmesini mutlaka okumanızı öneririz. Yüz yüze danışmanlık görüşmelerinin ve diğer online görüşmelerinizin ücretlendirileceğini, talebinizin bize ulaşması ile birlikte ücret ve ödeme bilgilerinin tarafınıza bildirileceğini, ödeme yapılmaması halinde randevu talebinize olumsuz yanıt verileceğini unutmayınız.

Yasal mevzuat ve teknik zorunluluklar gereğince isim, e-posta adresi ve telefon numaranız talep edilmektedir. Online görüşme talebinde bulunurken mümkün olduğu kadar ayrıntılı bilgi vermeniz faydalı olacaktır. Var ise görüşme talebinizle ilgili evrakları ek olarak göndermenizi tavsiye ediyoruz.

ONLİNE GÖRÜŞME FORMU


 

Online görüşme talebinizi daha hızlı değerlendirebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu kullanarak dekontunuzu bize iletiniz. Ödeme teyit edildikten sonra sizlere Alanında uzman Avukatlarımız tarafından en kısa süre sizlere geri dönüş yapılacaktır.

ÖDEME ONAY FORMU


 

Randevu Talepleri Ücretli Mi?

1136 Sayılı Avukatlık Kanunu 164/4. maddesi uyarınca ücretsiz hukuki destek sunulması mümkün olmadığı gibi , avukatlık asgari ücret tarifesi altında vekalet ücreti kararlaştırılamaz. Bu nedenle online randevu talebi ile talep ettiğiniz hukuki destek her yıl İstanbul Barosu tarafından yayınlanan Tavsiye Niteliğindeki En Az Ücret Çizelgesi referans alınarak ücretlendirilir. Online olarak randevu talebinde bulunduğunuzda ücretlendirme ile alakalı gerekli bilgilendirme yapılmakta, onayınız halinde randevunuz onaylanmaktadır.

Hangi Konularda Randevu Talebinde Bulunabilirim?

Alanında uzman akademik ve mesleki tecrübeye sahip dinamik yapıdaki kadromuz ile bir çok alanda etkili avukatlık ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Online olarak bize ulaşan randevu talebiniz ilgili departmana yönlendirilerek hızlı, doğru ve etkili hukuki destek almanız sağlanmaktadır. Bu nedenle hukukla ilgili her konuda randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte mesleki ilke ve etik değerlerimiz doğrultusunda hukuki destek vermekten imtina edebiliriz.

Randevu Talebim Ne Kadar Sürede Yanıtlanır?

Online randevu talebiniz ilk inceleme sonrası ilgili departmana aktarılır. Bildirdiğiniz telefon numarası, Whatsapp hattı ya da e-posta adresi üzerinden en kısa sürede içerisinde ücretlendirme ve diğer hususlarda gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra onayınız halinde randevu talebiniz onaylanır.

WhatsApp chat